Незабаром

Пакуй валізи!
Їдемо дивитись ТОПові універи Відня!

Ознайомчий тур університетами Відня

Віденський економічний університет

Віденський університет

Університет Webster

Чому варто поїхати?

Відвідування вищих навчальних закладів Австрії в рамках туру буде дуже корисним досвідом:

1

Вивчення навчальних програм та можливостей. Ви отримаєте інформацію про доступні навчальні програми, факультети, дослідницькі проекти та інші освітні можливості. Дізнаєтеся про те, які спеціальності пропонуються і які відкриваються кар'єрні перспективи.

2

Знайомство з культурою та атмосферою. Занурення у місцеву культуру та атмосферу студентського життя пройде у супроводі нашого менеджера. Ви зможете оцінити інфраструктуру університетів, бібліотеки, лабораторії та інші ресурси, які надаються студентам.

3

Зустрічі зі студентами. В рамках туру ви можете поговорити зі студентами, щоб дізнатися більше про специфіку освіти в Австрії, умови для студентів та навчальне середовище.

4

Оцінка локації. Відвідування навчальних закладів також дозволить оцінити розташування університетів, їх доступність, а також навколишню інфраструктуру, що важливо для комфортного проживання та навчання.

Відвідування вищих навчальних закладів Австрії в рамках туру допоможе вам краще зрозуміти, наскільки конкретне місце та освітня установа відповідають академічним та кар'єрним цілям.

Ми знаємо на скільки складно обрати країну, університет та напрям навчання абітурієнтам та їх батькам, адже колись самі буди на їх місці! Саме тому прийняли рішення організовувати спеціалізовані тури університетами, щоб показати та дати змогу відчути австрійське студентське життя.”

У турі протягом 3-ох днів ми:

Відвідаємо 9 ТОПових державних та приватних університети Відня;

Зустрінемось зі студентами, які поділяться своєю історією та досвідом;

Прогуляємось найвідомішими місцями Відня в супроводі професійного фотографа;

Відвідаємо корисну лекцію про вищу освіту в Австрії;

Відповімо на 1001 запитання;

… та багато іншого

Ми відвідаємо:

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Віденський університет заслуговує звання найпрестижнішого ВНЗ Європи. Відомими студентами Віденського університету були Зигмунд Фрейд, Лесь Курбас, Іван Франко, Іван Пулюй та багато інших людей, які відомі усьому світу. Віденський університет відомий величезною кількістю навчальних програм та напрямків – більш ніж 180. Університет працює з понад 350 світовими ВНЗ, завдяки чому студенти можуть скористатись програмою обміну та навчатись протягом пів року в іншій країні!

ВІДЕНСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Віденський Економічний Університет, скорочено WU, є найбільшим Європейським університетом в галузі економіки і бізнесу та входить до 1% шкіл бізнесу у всьому світі з потрійною (максимальною) акредитацією. Незважаючи на займані позиції, університет продовжує активно розвиватися, прагнучи стати кращим навчальним закладом в Європі і світі. Викладачі відомі не лише своєю педагогічною діяльністю, а також вони - успішні підприємці.

ВІДЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Віденський Технічний Університет - найкращий технічний ВНЗ Європи, який ввійшов у рейтинг ТОП-100 найкращих університетів світу. Вже після закінчення Віденського Технічного Університету студенти мають великий практичний досвід, який допоможе збудувати кар'єру в найпрестижніших корпораціях світового рівня. ВНЗ має в своєму розпорядженні дослідницький центр, інститут атома та величезну бібліотеку для потреб викладацького персоналу та учнів.

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ МИСТЕЦТВ

У Віденському університеті прикладних мистецтв є 18 спеціальностей, в навчальний процес яких включено понад 340 різних предметів. В університетських стінах читали лекції і проводили майстер класи такі яскраві представники мистецтва як Карл Лагерфельд і Вільгельм Хольцбауер, Жан-Шарль де Кастельбажак і Марія Лассніг та інші видатні особистості. Студенти регулярно беруть участь у виставках, перформансах, сценічних постановках.

Аграрний УНІВЕРСИТЕТ ВОКU

Віденський аграрний університет BOKU - один з головних ВНЗ Австрії та один з кращих в Європі, де готують фахівців в галузях сільського та лісового господарства, екології та суміжних сфер. Університет співпрацює з 360 вищими школами по всьому світу — для молодих фахівців це чудова можливість розширити професійні горизонти, взяти участь у цікавих проєктах та побудувати міжнародну кар’єру в галузі екології та охорони навколишнього середовища.

LAUDER BUSINESS SCHOOL

Lauder Business School була створена американським підприємцем Рональдом Стівеном Лаудером. Головна особливість цього ВНЗ – успішне поєднання європейського та американського підходів до навчання. Основна мета Lauder Business School – підготовка студентів до розвитку в різних бізнес-напрямах, тому кожен викладач має найвищу кваліфікацію у своїй галузі, що дозволяє студентам отримувати дійсно якісні знання зі свого предмету.

ТИП:

державний

ЦІНА:

750 € в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

англійська

УНІВЕРСИТЕТ MODUL

MODUL University Vienna – перший ВНЗ Австрії, де студенти навчаються готельному і туристичному бізнесу. Всі студенти отримують можливість проходження практики в найбільших міжнародних компаніях, адже мають актуальну затребуваність спеціальностей. Всі навчальні програми викладаються англійською мовою.

ВІДЕНСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМ. ВЕБСТЕРА

Університет імені Вебстера має близько 100 кампусів в семи країнах і вважається одним з найкращих і найавторитетніших ВНЗ в бізнес-галузі. Випускники ВНЗ отримують подвійний диплом, який вельми високо цінується серед роботодавців в будь-яких куточках нашої планети. Навчання тут проводиться англійською мовою. Після отримання диплому кожен студент автоматично стає членом Webster Community (міжнародного співтовариства випускників), до якого входять майже 200 тисяч людей по всьому світу.

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ЗИГМУНДА ФРЕЙДА

Університет ім. Зигмунда Фрейда - приватний навчальний заклад, який дає фундаментальні знання в галузі психології та медицини. Студенти всіх факультетів беруть участь у дослідницьких проєктах з першого року навчання. Викладачі університету є авторитетними вченими, які допомагають у дослідницькій роботі. Всі студенти цього ВНЗ мають можливість навчатись за програмою обміну.

ТИП:

приватний

ЦІНА:

6.970€ в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

німецька чи англійська

Якщо вашого ВНЗ немає в списку - ми зможемо відвідати його індивідуально - обов'язково попередьте про це при броні місця!

Програма туру

до 09:30

Прибуття до Відня, заселення в готель, сніданок

11:30 – 12:30

Університет ім. Зигмунда Фрейда

12:30 - 13:30

Обід в студентській їдальні

13:30 - 15:00

Віденський Економічний Університет

15:30 - 17:30

Лекція про вищу освіту в Австрії

18:00

Вечеря та вільний час

07:30 – 08:30

Сніданок

09:00 - 10:30

Віденський Університет

11:00 - 12:30

Віденський Технічний Університет

12:30 - 13:30

Обід в студентській їдальні

14:00 - 15:00

Університет Webster

15:30 - 16:30

Університет Прикладних Мистецтв

16:30

Екскурсія центральною частиною Відня

07:30 - 08:30

Сніданок

09:30 - 10:30

Lauder Business School

11:00 - 13:00

Аграрний Університет BOKU

13:00 - 14:00

Обід в студентській їдальні

14:30 - 15:30

Університет MODUL

15:30 - 16:00

Фотосесія на оглядовому майданчику Kahlenberg

16:00

Завершення програми

ВАШІ ЗАПИТАННЯ

ВАШІ ЗАПИТАННЯ