Незабаром

Пакуй валізи!
Їдемо дивитись ТОПові універи Відня!

Ознайомчий тур університетами Відня

Дізнатись більше

Віденський економічний університет

Віденський університет

Університет Webster

Чому варто поїхати?

Відвідування вищих навчальних закладів Австрії в рамках туру буде дуже корисним досвідом:

1

Вивчення навчальних програм та можливостей. Ви отримаєте інформацію про доступні навчальні програми, факультети, дослідницькі проекти та інші освітні можливості. Дізнаєтеся про те, які спеціальності пропонуються і які відкриваються кар'єрні перспективи.

2

Знайомство з культурою та атмосферою. Занурення у місцеву культуру та атмосферу студентського життя пройде у супроводі нашого менеджера. Ви зможете оцінити інфраструктуру університетів, бібліотеки, лабораторії та інші ресурси, які надаються студентам.

3

Зустрічі зі студентами. В рамках туру ви можете поговорити зі студентами, щоб дізнатися більше про специфіку освіти в Австрії, умови для студентів та навчальне середовище.

4

Оцінка локації. Відвідування навчальних закладів також дозволить оцінити розташування університетів, їх доступність, а також навколишню інфраструктуру, що важливо для комфортного проживання та навчання.

Відвідування вищих навчальних закладів Австрії в рамках туру допоможе вам краще зрозуміти, наскільки конкретне місце та освітня установа відповідають академічним та кар'єрним цілям.

Ми знаємо на скільки складно обрати країну, університет та напрям навчання абітурієнтам та їх батькам, адже колись самі буди на їх місці! Саме тому прийняли рішення організовувати спеціалізовані тури університетами, щоб показати та дати змогу відчути австрійське студентське життя.”

У турі протягом 3-ох днів ми:

Відвідаємо 9 ТОПових державних та приватних університети Відня;

Зустрінемось зі студентами, які поділяться своєю історією та досвідом;

Прогуляємось найвідомішими місцями Відня в супроводі професійного фотографа;

Відвідаємо корисну лекцію про вищу освіту в Австрії;

Відповімо на 1001 запитання;

… та багато іншого

Ми відвідаємо:

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Віденський університет заслуговує звання найпрестижнішого ВНЗ Європи. В університеті функціонують 180 навчальних програм, 116 з яких - на здобуття ступеня магістра.
Також даний ВНЗ пропонує своїм студентам участь в програмах обміну, проходження професійної практики та отримання подвійної спеціалізації.

ВІДЕНСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Віденський економічний університет – це державний вищий навчальний
заклад, мета якого підготувати висококваліфікованих експертів у галузі
економіки та міжнародного бізнесу.

ВІДЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Найкращий технічний ВНЗ Європи, який ввійшов у рейтинг ТОП-100 найкращих університетів світу.
Вже після закінчення Віденського Технічного Університету студенти мають великий практичний досвід, який допоможе збудувати кар'єру в найпрестижніших корпораціях світового рівня. Унікальність здобуття освіти в цьому ВНЗ полягає в тому, що студенти можуть одночасно вчитися і працювати.

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ МИСТЕЦТВ

Відомий на весь світ своїми випускниками, як Густав Клімт та Коло Мосер. У Віденському університеті прикладних мистецтв має 18 спеціальностей, в навчальний процес яких включено понад 340 різних предметів.

Аграрний УНІВЕРСИТЕТ ВОКU

Віденський аграрний університет BOKU - один з головних ВНЗ Австрії та один з кращих в Європі, де готують фахівців в галузях сільського та лісового господарства, екології та суміжних сфер. Університет співпрацює з 360 вищими школами по всьому світу — для молодих фахівців це чудова можливість розширити професійні горизонти, взяти участь у цікавих проєктах та побудувати міжнародну кар’єру в галузі екології та охорони навколишнього середовища.

LAUDER BUSINESS SCHOOL

Lauder Business School була створена американським підприємцем Рональдом Стівеном Лаудером. Головна особливість цього ВНЗ – успішне поєднання європейського та американського підходів до навчання.
Основна мета Lauder Business School – підготовка студентів до розвитку в різних бізнес-напрямах, тому кожен викладач має найвищу кваліфікацію у своїй галузі, що дозволяє студентам отримувати дійсно якісні знання зі свого предмету.
Для своїх найкращих студентів Lauder Business School розробило стипендіальну програму, яка покриває понад 80% витрат на проживання та харчування, а також ВНЗ пропонує проходження професійної практики.

ТИП:

державний

ЦІНА:

747,42 € в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

англійська

УНІВЕРСИТЕТ MODUL

MODUL University Vienna – перший ВНЗ Австрії, де студенти навчаються готельному і туристичному бізнесу. В цьому університеті можна отримати ступені бакалавра, магістра, MBA і PhD. Студенти будь-якої спеціальності можуть відвідувати будь-які предмети (навіть якщо вони не входять до списку лекцій окремих спеціальностей студента). Всі студенти отримують можливість проходження практики в найбільших міжнародних компаніях, адже мають актуальну затребуваність спеціальностей.

ВІДЕНСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ВЕБСТЕРА

Університет імені Вебстера має близько 100 кампусів в семи країнах і вважається одним
з найкращих і найавторитетніших ВНЗ в бізнес-галузі.
Випускники ВНЗ отримують подвійний диплом, який вельми високо цінується серед роботодавців в будь-яких куточках нашої планети. Навчання тут проводиться англійською мовою за навчальною програмою, єдиною для всіх кампусів ВНЗ. Після отримання диплому ВНЗ кожен студент автоматично стає членом Webster Community (міжнародного співтовариства випускників), до якого входять майже 200 тисяч людей по всьому світу.

Університет ім. Зигмунда Фрейда - приватний навчальний заклад, який дає фундаментальні знання в галузі психології та медицини. Крім того, саме тут у студентів уперше з'явилася можливість здобути ступені бакалавра та магістра в галузі
психотерапії. Студенти всіх факультетів беруть участь у дослідницьких проєктах з першого року навчання і можуть написати дисертацію в рамках дослідницьких проєктів. Викладачі університету є авторитетними вченими, які передають студентам унікальний досвід і допомагають у дослідницькій роботі.
Більше того, всі студенти цього ВНЗ мають можливість навчатись за програмою обміну, адже університет ім. Зигмунда Фрейда має безліч партнерів.

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ЗИГМУНДА ФРЕЙДА

ТИП:

приватний

ЦІНА:

від 6940€ в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

німецька чи англійська

Якщо вашого ВНЗ немає в списку - ми зможемо відвідати його індивідуально - обов'язково попередьте про це при броні місця!

Програма туру

до 09:30

Прибуття до Відня, заселення в готель, сніданок

11:30 – 12:30

Університет ім. Зигмунда Фрейда

12:30 - 13:30

Обід в студентській їдальні

13:30 - 15:00

Віденський Економічний Університет

15:30 - 17:30

Лекція про вищу освіту в Австрії

18:00

Вечеря та вільний час

07:30 – 08:30

Сніданок

09:00 - 10:30

Віденський Університет

11:00 - 12:30

Віденський Технічний Університет

12:30 - 13:30

Обід в студентській їдальні

14:00 - 15:00

Університет Webster

15:30 - 16:30

Університет Прикладних Мистецтв

16:30

Екскурсія центральною частиною Відня

07:30 - 08:30

Сніданок

09:30 - 10:30

Lauder Business School

11:00 - 13:00

Аграрний Університет BOKU

13:00 - 14:00

Обід в студентській їдальні

14:30 - 15:30

Університет MODUL

15:30 - 16:00

Фотосесія на оглядовому майданчику Kahlenberg

16:00

Завершення програми

ВАШІ ЗАПИТАННЯ

1. Для школярів та їх батьків, які обирають університет для вступу в Австрії (діти до 15 років тільки у супроводі батьків)

2.Для студентів-бакалаврів, які мріють продовжити свій освітній шлях в найкращих університетах Європи

Звичайно! Наша група буде під постійним супроводом кваліфікованих менеджерів, які познайомлять Вас з вищою освітою Австрії та дадуть відповіді на усі Ваші запитання!

Авжеж! Якщо Ви хочете відвідати університети, яких немає у програмі - повідомте нашого менеджера про це завчасно. Ми організуємо Вам особисту екскурсію та розповімо про усі нюанси вступу саме до цього навчального закладу.

Звичайно! Ми організовуємо індивідуальний трансфер Львів-Відень та Відень-Львів для учасників туру. Також, передбачено супровід одного з менеджерів протягом усієї поїздки.

Для Вас вартість туру буде нижчою та наші менеджери знайдуть для Вас найкомфортніший вид транспорту з Вашої країни проживання.

Ні! Ми віднімемо від повної вартості туру ціну трансферу!