УНІВЕРСИТЕТИ

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Віденський університет заслуговує звання найпрестижнішого ВНЗ Європи. В університеті функціонують 180 навчальних програм, 116 з яких - на здобуття ступеня магістра.
Також даний ВНЗ пропонує своїм студентам участь в програмах обміну, проходження професійної практики та отримання подвійної спеціалізації.

ВІДЕНСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Віденський економічний університет – це державний вищий навчальний
заклад, мета якого підготувати висококваліфікованих експертів у галузі
економіки та міжнародного бізнесу.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Університет уклав договори з більш ніж 215 економічними ВНЗ для обміну студентами.

У ВНЗ діє клуб випускників і центр кар'єри.

Понад 800 компаній щороку залишають заявки на роботу для випускників.

ЦІКАВІ ФАКТИ

Університет уклав договори з більш ніж 215 економічними ВНЗ для обміну студентами.

У ВНЗ діє клуб випускників і центр кар'єри.

Понад 800 компаній щороку залишають заявки на роботу для випускників.

ВІДЕНСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Найкращий технічний ВНЗ Європи, який ввійшов у рейтинг ТОП-100 найкращих університетів світу.
Вже після закінчення Віденського Технічного Університету студенти мають великий практичний досвід, який допоможе збудувати кар'єру в найпрестижніших корпораціях світового рівня. Унікальність здобуття освіти в цьому ВНЗ полягає в тому, що студенти можуть одночасно вчитися і працювати.

ВІДЕНСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

На сьогоднішній день Віденський медичний університет відомий у Європі та за її межами, як великий міжнародний дослідницький центр. Даний ВНЗ бере участь у міжнародних програмах, присвячених проблемам захисту здоров'я людини.
Віденський медичний університет визнаний одним з найкращих науково-дослідних установ у Європі в галузі біомедицини. Вступ до Віденського Медичного університету - це вірний вибір на користь перспективної освіти та здобуття професії.

ТИП:

державний

ЦІНА:

747, 42 € в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

німецька чи англійська

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРИКЛАДНИХ МИСТЕЦТВ

Відомий на весь світ своїми випускниками, як Густав Клімт та Коло Мосер. У Віденському університеті прикладних мистецтв має 18 спеціальностей, в навчальний процес яких включено понад 340 різних предметів.

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МУЗИКИ

MDW є одним із найбільших і найвідоміших у світі університетів, що спеціалізується в галузі виконавських мистецтв, музики, театру та кіно. Віденський Університет музики та виконавського мистецтва - це місце, де створюються і розкриваються таланти. Тут для студентів створені найкращі умови для здобуття освіти. Для своїх учнів  університет пропонує безліч грантів і додаткових навчальних програм.

УНІВЕРСИТЕТ ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ВОКU

Це один з головних ВНЗ Австрії та один з кращих в Європі, де готують фахівців в галузях сільського та лісового господарства, екології та суміжних сфер. Крім підготовки фахівців у різних сферах роботи з відновлюваними ресурсами,
університет також розробляє нові програми дослідження навколишнього середовища та раціональних методів використання ресурсів нашої планети. Доречі, майже всі міністри сільського господарства Австрії навчалися в цьому університеті.

Університет ім. Зигмунда Фрейда - приватний навчальний заклад, який дає фундаментальні знання в галузі психології та медицини. Крім того, саме тут у студентів уперше з'явилася можливість здобути ступені бакалавра та магістра в галузі
психотерапії. Студенти всіх факультетів беруть участь у дослідницьких проєктах з першого року навчання і можуть написати дисертацію в рамках дослідницьких проєктів. Викладачі університету є авторитетними вченими, які передають студентам унікальний досвід і допомагають у дослідницькій роботі.
Більше того, всі студенти цього ВНЗ мають можливість навчатись за програмою обміну, адже університет ім. Зигмунда Фрейда має безліч партнерів.

ВІДЕНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ЗИГМУНДА ФРЕЙДА

ТИП:

приватний

ЦІНА:

від 6940€ в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

німецька чи англійська

ВІДЕНСЬКИЙ ПРИВАТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ВЕБСТЕРА

Університет імені Вебстера має близько 100 кампусів в семи країнах і вважається одним
з найкращих і найавторитетніших ВНЗ в бізнес-галузі.
Випускники ВНЗ отримують подвійний диплом, який вельми високо цінується серед роботодавців в будь-яких куточках нашої планети. Навчання тут проводиться англійською мовою за навчальною програмою, єдиною для всіх кампусів ВНЗ. Після отримання диплому ВНЗ кожен студент автоматично стає членом Webster Community (міжнародного співтовариства випускників), до якого входять майже 200 тисяч людей по всьому світу.

УНІВЕРСИТЕТ МОДУЛЬ

MODUL University Vienna – перший ВНЗ Австрії, де студенти навчаються готельному і туристичному бізнесу. В цьому університеті можна отримати ступені бакалавра, магістра, MBA і PhD. Студенти будь-якої спеціальності можуть відвідувати будь-які предмети (навіть якщо вони не входять до списку лекцій окремих спеціальностей студента). Всі студенти отримують можливість проходження практики в найбільших міжнародних компаніях, адже мають актуальну затребуваність спеціальностей.

LAUDER BUSINESS SCHOOL

Lauder Business School була створена американським підприємцем Рональдом Стівеном Лаудером. Головна особливість цього ВНЗ – успішне поєднання європейського та американського підходів до навчання.
Основна мета Lauder Business School – підготовка студентів до розвитку в різних бізнес-напрямах, тому кожен викладач має найвищу кваліфікацію у своїй галузі, що дозволяє студентам отримувати дійсно якісні знання зі свого предмету.
Для своїх найкращих студентів Lauder Business School розробило стипендіальну програму, яка покриває понад 80% витрат на проживання та харчування, а також ВНЗ пропонує проходження професійної практики.

ТИП:

державний

ЦІНА:

747,42 € в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

англійська

ЦЕНТРАЛЬНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВІДНЯ

Центрально-європейський університет - це справжня знахідка, адже сюди викладачі та студенти з більш ніж 100 країн приїжджають, щоб зайнятися міждисциплінарною освітою, здобути передові стипендії та вирішити деякі найбільш неприємні проблеми суспільства.
CEU має акредитацію в США, Австрії та Угорщині та пропонує англомовні бакалаврські, магістерські та докторські програми з соціальних наук, гуманітарних наук, права, управління та державної політики.
Для своїх найкращих студентів CEU пропонує стипендіальну програму, яка покриває понад 50% - 100% витрат на навчання.

УНІВЕРСИТЕТ ІМ. КЕПЛЕРА У МІСТІ ЛІНЦ

Цей ВНЗ перебуває в топ-350 найкращих університетів світу, за версією міжнародного рейтингу QS. Університет імені Кеплера -один з найкращих у світі з соціальних наук і менеджменту, природничих наук, інженерії та технологій, медико-біологічних наук.
Johannes Kepler University Linz підтримує програми обміну, оскільки співпрацює з 300 університетами світу. ВНЗ славиться передовим матеріально-технічним оснащенням і своїми науковими розробками. Це приваблює велику кількість абітурієнтів-іноземців із понад 50 країн світу. Роботодавці престижних компаній мають великий інтерес до випускників закладу.

ГРАЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. КАРЛАТА ФРАНЦА

В Ґрацькому університеті ім. Карла та Франца існує більше 120 освітніх програм для майбутніх бакалаврів, магістрів та докторів наук. На базі університету Граца був створений Славістичний інститут.
Сьогодні тут викладають різні гуманітарні та природничі науки, а також інші дисципліни для майбутніх економістів. Цей університет входить в перелік “Утрехтської мережі” –  асоціації найкращих ВНЗ Європи.

DANUBE UNIVERSITY У МІСТІ КРЕМС

Університет розташований на території об'єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Вахау, за 60 км від Відня, і, таким чином, знаходиться в одному з найпривабливіших регіонів Австрії.
DPU був першим приватним університетом в Австрії, який привів свій факультет медицини/стоматології до акредитації. Дунайський університет також зарекомендував себе на міжнародному рівні в наукових дослідженнях.

ТИП:

приватний

ЦІНА:

від 4000€ в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

німецька чи англійська

NEW DESIGN UNIVERSITY

New Design University St. Pölten (NDU) - це міжнародна школа для здобуття вищої освіти в галузі дизайну, технологій і бізнесу. Студенти університету можуть брати участь у програмах обміну та стипендіальних програмах. Більшість випускників NDU працевлаштовані одразу після закінчення ВНЗ, оскільки партнерські угоди навчального закладу з компаніями дають змогу підготувати учнів до професійної кар'єри ще під час навчання.

ГРАЦЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Медичний університет Ґрацу вважається одним з найпрестижніших медичних ВНЗ Європи. Варто зазначити, що університет надає студентам чудову можливість відвідувати різні заходи та конференції, для отримання нового досвіду. Також сам медичний університет Ґрацу часто організовує конференції з приводу особистих результатів медичних досліджень.

ТИП:

державний

ЦІНА:

747, 42 € в семестр

МОВА НАВЧАННЯ:

німецька

ГРАЦЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Технічний університет Ґрацу входить в двадцятку найкращих освітніх установ Європи, адже проводить велику кількість наукових проектів.
TU Graz налічує 19 бакалаврських і 33 магістерські програми. Університет пропонує велику кількість магістерських програм англійською мовою навчання. На більшість спеціальностей Грацького технічного університету можна вступити без іспитів, адже вони потрібні лише на факультети архітектури, молекулярної біології та електротехніки та звукорежисури.

ГРАЦЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ МУЗИКИІ ВИКОНАВЧОГО МИСТЕЦТВА

На початку свого існування в Kunst-Universität Graz займалися просвітницькою і концертною діяльністю з метою залучити якомога більше талантів. ВНЗ вважається престижним не лише в Європі, але і в усьому світі, а також стає все більш популярним серед творчих студентів.
Головні переваги вступу до Грацького університету музики і виконавчого мистецтва полягають в тому, що тут працюють відомі й талановиті викладачі. Також приміщення університету надихають своїм виглядом, аудиторії розташовані в декількох окремих будівлях,а також є творчі зали, велика бібліотека.

УНІВЕРСИТЕТ ІМ. ЛЕОПОЛЬДА І ФРАНЦА У МІСТІ ІНСБРУК

The University of Graz не випадково перебуває в перших рядах ВНЗ Австрії. Він випустив у різний час 6 знаменитих наукових діячів та лауреатів Нобелівської премії. Найкращим навчальний заклад вважається в підготовці знавців природничих наук: хімії, математики та молекулярної біології. Студенти університету беруть активну участь у програмах обміну, адже університет Леопольта і Франца надає студентські гранти. ВНЗ підтримує розвиток спорту, пропонуючи безліч секцій і спортивних заходів.

ЗАЛЬЦБУРГСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Один з найбільш відомих та визначних університетів. Завдяки розташуванню в красивому та економічно важливому місті Австрії, університет приваблює безліч іноземних студентів, пропонуючи їм насичене культурне та соціальне життя і якісну освіту.
Університет є невід'ємною частиною культурного й освітнього життя Австрії, у ньому проходять зустрічі вчених, викладачів, студентів з різних ВНЗ, а також різноманітні заходи.

УНІВЕРСИТЕТ МОЦАРТА У МІСТІ ЗАЛЬЦБУРГ

У самому серці міста університет Моцарта розкриває таланти, здатні підкорювати світові сцени. Навчання в неймовірно красивих аудиторіях, з найкращими викладачами у сфері мистецтва- те, що надихає всіх студентів університету Моцарта.
Також студенти мають можливість відвідувати багато заходів присвячених різним сферам мистецтва!

ІНСБУРКСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Інсбрукський університет безперервно проводить блискучі наукові дослідження в галузі хімії та медицини. Серед викладачів вишу - винятково висококваліфіковані фахівці та навіть лауреати Нобелівської премії.
Будівля університету розташована в центрі Тіролю - у самому "серці" Альп, тому оточена сприятливими природними умовами для навчання та досліджень. Дослідження університету фокусуються на наступних областях: онкологія, неврологія, генетика, епігенетика та геноміка, інфектологія, імунологія та трансплантація.